';

Skup aut

Masz stary, niepotrzebny już samochód i ogromne problemy z jego sprzedażą? A może po prostu z jakichś powodów musisz jak najszybciej sprzedać swoje auto i odzyskać z niego pieniądze? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż używanego pojazdu na dzisiejszym rynku to ogromne wyzwanie. Sprzedaż samochodu w krótkim czasie oraz za rozsądne pieniądze to najczęściej ogromny problem, ale nie z naszą firmą, która od lat prowadzi profesjonalny skup aut w Opolu, gwarantując atrakcyjne wyceny i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Skup aut Opole – z nami szybko sprzedasz każdy samochód

Stale rozwijając swoją bazę partnerów, jesteśmy w stanie przyjąć do naszego skupu praktycznie każdy samochód, niezależnie od jego stanu, wieku, marki czy modelu. Współpraca z nami opiera się na kilku bardzo prostych krokach. Oto co musisz zrobić, aby skorzystać z oferty skupu aut z Opola i szybko spieniężyć swój samochód:

– wyślij do nas zgłoszenie, korzystając z formularza online, jak najlepiej opisując samochód przeznaczony do sprzedaży;
– w bardzo krótkim czasie skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, który dokona wyceny auta, biorąc pod uwagę jego stan oraz aktualną wartość rynkową;
– po akceptacji naszej oferty spisujemy umowę kupna-sprzedaży i własnym transportem odbieramy auto;
– pieniądze od razu przekazujemy do ręki lub w krótkim czasie przelewamy je na konto bankowe.

Dzięki nam nie będziesz musiał się martwić o to, że Twoje auto nie nadaje się do dojazdu do naszej siedziby lub nie posiada ważnego przeglądu technicznego. W skupie aut z Opola korzystamy z własnego transportu, odbieramy pojazdy ze wskazanych miejsc, zawsze poprzedzając odbiór auta spisaniem pełnej umowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo również w przypadku odkupu pojazdów, które przeznaczone są do złomowania. Wystawiamy niezbędne dokumenty, dzięki którym bez problemu można pojazd wyrejestrować w urzędzie.

Odzyskaj realne pieniądze za swój samochód

Wybierając skup aut z Opola, nie tylko wybierasz spokój, a więc pełne bezpieczeństwo transakcji sprzedaży. To przede wszystkim najuczciwsze stawki na rynku. Proponowane przez naszych rzeczoznawców kwoty odkupu pojazdów są bardzo zbliżone do ich wartości rynkowej, oczywiście zależnie od stanu konkretnego auta. Korzystanie ze skupu aut w Opolu to oczywiście również wygoda, oszczędność czasu i możliwość ekspresowego odzyskania pieniędzy za pojazd w każdym stanie.

Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie i skontaktuj się z nami już dzisiaj. U nas zawsze dostaniesz bezpłatną wycenę pojazdu, która do niczego nie będzie Cię zobowiązywała.

Sprzedaj nieruchomość
Wypełnij nasz formularz, aby poznać naszą wycenę
Chcesz sprzedać nam nieruchomość lub samochód? Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz.
Tel: 601 551 153
Możesz się z nami też skontaktować telefonicznie
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w razie pytań. Przypominamy jedynie, że przez telefon nie prowadzimy wycen nieruchomości ani samochodów.

Opinie naszych klientów

Sprawdź jakie to ...Proste.Przyjemne.Wygodne.Opłacalne.

Nasza firma funkcjonuje na rynku z sukcesami nieprzerwanie od 1994 roku.
Podczas transakcji z naszymi klientami kierujemy się trzema prostymi zasadami.

1
Wypełnij formularz wyceny
Image
Chcesz sprzedać samochód? Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz.
2
Nasz specjalista przedstawia wycenę
Image
Nasz rzeczoznawca przedstawi ofertę mailowo lub telefonicznie w ciągu kolejnego dnia roboczego. Jeżeli oferta będzie dla Ciebie zadowalająca, umówimy się z Tobą na spotkanie.
3
Dopełniamy formalności i wypłacamy gotówkę
Image
Nie musisz czekać na pieniądze, nasz skup samochodów wypłaci je „od ręki”. Nawet jeżeli sprzedajesz kilka pojazdów możemy zagwarantować, że nie będziesz długo czekał na swoje pieniądze.