';

Skup nieruchomości

Chcesz w krótkim czasie sprzedać swoją nieruchomość i odzyskać za nią uczciwe pieniądze? Nie musisz korzystać z usług pośredników nieruchomości, czy na własną rękę przygotowywać ogłoszeń do portali internetowych. Wybierając nasz skup nieruchomości, każdy może w bardzo krótkim czasie sprzedać mieszkanie, dom czy ziemię, korzystając z bezpiecznej transakcji, atrakcyjnej wyceny przygotowanej przez najlepszych rzeczoznawców, a do tego przede wszystkim mając pewność bardzo szybkiego odzyskania pieniędzy.

Skup nieruchomości to zawsze bardzo krótka i nieskomplikowana procedura

Przygotowywanie ogłoszeń, fotografowanie nieruchomości, rozmowy i spotkania z klientami. To wszystko wymaga poświęcania własnego wolnego czasu, jest uciążliwe i niestety sprawia, że często miesiącami trzeba czekać na odzyskanie pieniędzy z nieruchomości. W przypadku naszej firmy procedura jest naprawdę prosta i nieskomplikowana, a pieniądze za nieruchomość można otrzymać w ekspresowym tempie:

– pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej. Zgłoś do naszego skupu nieruchomości chęć sprzedaży i zaczekaj na kontakt naszego pracownika;
– profesjonalny rzeczoznawca bardzo szybko dokona wyceny nieruchomości, zawsze biorąc pod uwagę jej aktualną wartość rynkową.
– jeśli nasza wycena Cię zainteresuje, zajmiemy się przygotowaniem wszystkich wymaganych dokumentów;
– umowę sprzedaży podpiszemy w obecności doświadczonego notariusza;
– to już ostatni etap sprzedaży, pieniądze z transakcji od razu trafią na Twoje konto bankowe.

Proste procedury, szybka wycena i atrakcyjne oferty za nieruchomości to cechy, które doceniło wielu naszych dotychczasowych Klientów. Wybierając nasz skup nieruchomości, szybko odzyskasz gotówkę, mając problemy finansowe, chcąc wyjechać za granicę czy po prostu szybko pozbyć się posiadanej nieruchomości.

Przyjmujemy wszystkie nieruchomości, w każdym stanie prawnym

Nowoczesny i ceniony na rynku skup nieruchomości to możliwość sprzedania ziemi, budynku czy mieszkania niezależnie od stanu prawnego. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale skorzystanie z formularza internetowego i zgłoszenie chęci sprzedaży nieruchomości nic nie kosztuje. Nasze wyceny są zupełnie darmowe, a po ich otrzymaniu zawsze możesz zrezygnować z transakcji. Sprawdź nasze ogromne możliwości już dzisiaj i przekonaj się o tym, że sprzedaż nieruchomości nie musi być żadnym problemem.

Sprzedaj nieruchomość
Wypełnij nasz formularz, aby poznać naszą wycenę
Chcesz sprzedać nam nieruchomość lub samochód? Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz.
Tel: 601 551 153
Możesz się z nami też skontaktować telefonicznie
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w razie pytań. Przypominamy jedynie, że przez telefon nie prowadzimy wycen nieruchomości ani samochodów.

Opinie naszych klientów

Sprawdź jakie to ...Proste.Przyjemne.Wygodne.Opłacalne.

Nasza firma funkcjonuje na rynku z sukcesami nieprzerwanie od 1994 roku.
Podczas transakcji z naszymi klientami kierujemy się trzema prostymi zasadami.

1
Wypełnij formularz wyceny
Image
Chcesz sprzedać samochód? Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz.
2
Nasz specjalista przedstawia wycenę
Image
Nasz rzeczoznawca przedstawi ofertę mailowo lub telefonicznie w ciągu kolejnego dnia roboczego. Jeżeli oferta będzie dla Ciebie zadowalająca, umówimy się z Tobą na spotkanie.
3
Dopełniamy formalności i wypłacamy gotówkę
Image
Nie musisz czekać na pieniądze, nasz skup samochodów wypłaci je „od ręki”. Nawet jeżeli sprzedajesz kilka pojazdów możemy zagwarantować, że nie będziesz długo czekał na swoje pieniądze.